Locatie Beukenrode

Team
Jeroen Stout
locatie Beukenrode
Directeur
Team
Miranda van der Sanden
locatie Beukenrode
Leerkracht groep 1-2
Team
Laura Alders
locatie Beukenrode
Leerkracht groep 1-2
Team
Kirsten Sengkerij-Bakkum
locatie Beukenrode
Leerkracht groep 1-2
Team
Marion Hoogervorst
locatie Beukenrode
Leerkracht groep 3
Team
Tamara Slingerland
locatie Beukenrode
Leerkracht groep 4-5
Team
Marieke Scheurs
locatie Beukenrode
Leerkracht groep 4-5
Team
Angelique Gal
locatie Beukenrode
Leerkracht groep 6-7
Team
Bas van Diemen
locatie Beukenrode
Leerkracht groep 8
Team
Daphne Heemskerk
locatie Beukenrode
Leerkracht groep 8
Team
Els Mens
locatie Beukenrode
Onderwijsondersteuner
Team
Janneke de Blok
locatie Beukenrode
Intern begeleider
Team
Marijke Spaan
locatie Beukenrode
Plusklas
Team
Jeroen van Schie
locatie Beukenrode
Gymleerkracht
Team
Justin Compier
locatie Beukenrode
Leerkracht bewegend leren

Locatie Cluster

Team
Jeroen Stout
locatie Cluster
Directeur
Team
Kiki Moraal
locatie Cluster
Leerkracht groep 1-2
Team
Stevie Vermeulen
locatie Cluster
Leerkracht groep 1-2
Team
Manon Fennes
locatie Cluster
Leerkracht groep 1-2
Team
Suzanne van der Meer
locatie Cluster
Onderwijsassistent kleuters
Team
Irene Leenderts
locatie Cluster
Leerkracht groep 3
Team
Hetty Holtrop
locatie Cluster
Leerkracht groep 3
Team
Sandra Pauëlsen
locatie Cluster
Leerkracht groep 4
Team
Esther Cramer-Bos
locatie Cluster
Leerkracht groep 1-2 en 4
Team
Saskia Wiering
locatie Cluster
Leerkracht groep 4
Team
Shila Janssen
locatie Cluster
Leerkracht groep 4
Team
Ans Uittenbogaard
locatie Cluster
Leerkracht groep 5
Team
Annemiek Ruigrok-Verrijp
locatie Cluster
Leerkracht groep 5
Team
Joost den Hollander
locatie Cluster
Leerkracht groep 6
Team
Liesbeth Pauëlsen
locatie Cluster
Leerkracht groep 7
Team
Liselotte Martin
locatie Cluster
Leerkracht groep 6-7
Team
Sanne van Werkhoven
locatie Cluster
Leerkracht groep 7
Team
Emmy Paauw
locatie Cluster
Leerkracht groep 8 en Daltoncoördinator
Team
Geert van der Weiden
locatie Cluster
Leerkracht groep 8 en adjunct-directeur
Team
Fieke Fennes
locatie Cluster
Intern begeleider
Team
Esther van Delden
locatie Cluster
Onderwijsassistent groep 3 t/m 6
Team
Jacqueline Koudijs
locatie Cluster
Administratie
Team
Marijke Spaan
locatie Cluster
Plusklas
Team
Jeroen van Schie
locatie Cluster
Gymleerkracht
Team
Justin Compier
locatie Cluster
Leerkracht bewegend leren

Locatie Distelweg

Team
Jeroen Stout
locatie Distelweg
Directeur
Team
Saskia Meijer
locatie Distelweg
Leerkracht groep 1-2
Team
Annelieke van den Nouland
locatie Distelweg
Leerkracht groep 1-2
Team
Judith Warmerdam
locatie Distelweg
Leerkracht groep 1-2
Team
Linda van Rhijn
locatie Distelweg
Leerkracht groep 2 en Daltoncoördinator
Team
Kim Geerlings
locatie Distelweg
Onderwijsassistent kleuters
Team
Michelle van Heusden
locatie Distelweg
Leerkracht groep 3
Team
Daniëlle van der Holst
locatie Distelweg
Leerkracht groep 3-4
Team
Joost Vink
locatie Distelweg
Leerkracht groep 4
Team
Karin de Zwart
locatie Distelweg
Leerkracht groep 5
Team
Tamara Versteeg
locatie Distelweg
Leerkracht groep 5 en Daltoncoördinator
Team
Marianne Wijten
locatie Distelweg
Leerkracht groep 6
Team
Jacqueline Kraaijmes
locatie Distelweg
Leerkracht groep 6
Team
Marion Huijskes
locatie Distelweg
Leerkracht groep 7
Team
Daphne Heemkerk
locatie Distelweg
Leerkracht groep 7
Team
Marco Rietkerk
locatie Distelweg
Leerkracht groep 8
Team
Angelique Mureau
locatie Distelweg
Intern begeleider
Team
Gert Rietkerk
locatie Distelweg
Adjunct-directeur
Team
Paula van Beek
locatie Distelweg
Gymleerkracht
Team
Marijke Spaan
locatie Distelweg
Plusklas
Team
Justin Compier
locatie Distelweg
Leerkracht bewegend leren